Výsledková listina - muži
18. februára 2006
por. štartové číslo Meno a priezvisko Oddiel - team čas pozícia
1 19 Kysucký,                                                  Mak ŠK Heľpa 1:31:70  
2 7 Jaroslav Kán,                   Jaroslav Kán ml. Jasienok 1:33:93  
3 16 Pavol Siman,                         Vladislav Siman ŠK Heľpa 1:35:24  
4 4 František Trajtel,                     Peter Trajtel Jasienok 1:37:18  
5 30 Marián Čunderlík,                                Ľuboš Gregor Staré Hory 1:41:39  
6 37 Rudo Kuric,                                  Jozef Babeľa Stres Zvolen 1:43:61  
7 35 Majer,                                            Fajfer Šajba 1:43:77  
8 53 Branislav Seleš,                              Peter Onderuf Stres Zvolen 1:44:42  
9 50 Pavol Kučerák,                                Vladimír Dekrét Jasienok 1:45:59  
10 47 Hrčka,                                          Babiak Stres Zvolen 1:46:15  
11 39 Peter Stieranka,                            Pavel Zluky Premost Brezno 1:46:22  
12 23 Ľubomír Bíreš,                                Ľuboš Petrík Sásová 1:46:48  
13 46 Vladimír Petrík,                               Zdeno Kohútik Dolná Lehota 1:46:69  
14 1 Jaroslav Čunderlík,                   Michal Čunderlík B. Bystrica 1:47:20  
15 22 Pavol Kováčik,                                      Roman Oprenčák Jasienok 1:48:03  
16 58 Anna Remeselníková,                        Július Dúbravský Stres Zvolen 1:48:70  
17 5 Stanislav Mak,                       Cyril Ďurica ŠK Heľpa 1:49:40  
18 80 Karol Kuric,                                   Jozef Lauko Stres Zvolen 1:50:69  
19 12 Peter Golian,                                  Ján Golian Rohozná 1:50:98  
20 36 Vlček,                                              Očenáš Sásová 1:52:18  
21 31 Ivan Doboš,                              Milan Kamenský Stres Zvolen 1:51:90  
22 73 Tomáš Kuric,                                 Jozef Červinský Stres Zvolen 1:52:64  
23 45 Ján Majer,                                     Marián Bartošík IN37 Môlča 1:55:93  
24 21 Milan Bošeľa,                                      Ján Hlavatý Šumiac 1:59:07  
25 6 Ján Caban,                             Miroslav Šišiak Beňuš 2:00:38  
26 56 Ján Tomáš,                                    Ján Hudec Podlavice 2:01:63  
27 8 Marek Jargan,                     Félix Veverka Polhora 2:02:35  
28 27 Jozef Gonda,                                Karol Štulrajter Jasienok 2:03:63  
29 76 Sládeček,                                      Lagovský B. Bystrica 2:06:46  
30 59 Igor Halka,                                       Jaroslav Kršteník Jasienok 2:06:75  
31 85 Albert Tužinský,                           Emil Štefánik Žiar nad Hronom 2:08:21  
32 87 Jozef Monko,                                  Peter Figľuš Lopej 2:08:37  
33 75 Milan Chovanec,                            Pavol Šaling Premost Brezno 2:10:35  
34 32 Ján Lehotský,                                   Mário Klimek B. Bystrica 2:11:77  
35 24 Martin Stolár,                                  Jaroslav Striž Stres Zvolen 2:12:22  
36 38 Drábová,                                        Nosáľ B. Bystrica 2:12:55  
37 54 Peter Bartoš,                                  Erik Duhan Jasienok 2:18:84  
38 63 Igor Gura,                                      Zdeno Filipi Jakub 2:20:45  
39 68 Ivan Majer,                                     Ján Bartošík IN37 Môlča 2:20:57  
40 65 Palovčík T.,                                    Palovčík M. Strelníky 2:29:63  
41 34 Miro Pôbiš,                                  Christian Van Der Westhausen  Beňuš + JAR 2:34:68  
42 26 Miky Šperka,                                       Faško Beňuš 2:40:56  
43 52 Radoslav Kietžuch,                        Adrian Zajac SHP Harmanec 2:43:13  
44 60 František Repčiak,                              René Faško Beňuš 2:58:69  
45 43 Michal Citterberg,                          Ján Ľupták Bratislava 3:04:11  
46 41 Selecký,                                        Ries Jakub 3:05:12  
47 25 Ján Ľupták,                             Ján Divok Braväcovo 3:11:98  
48 33 Ľubomír Stieranka,                            Rasťo Michalko Jasienok 3:32:74  
49 71 Peter Žeravý,                                     Marek Piliar Polomka 3:50:59  
50 42 John Van Balderen,                          Kyle Van Balderen Dánskom, Írsko 7:31:18  
Výsledková listina - ženy
18. februára 2006
por. štartové číslo Meno a priezvisko Oddiel - team čas pozícia
1 15 Zuzana Červinská,                      Mária Strižová Stres Zvolen 1:26:22  
2 55 Romaňáková Stanislava,                          Ľubica Beňová Staré Hory, B.B. 1:49:33  
3 90 Lucka Drábová,                               Danka Selecká Jakub 2:00:76  
4 77 Kysucká,                                       Maková ŠK Heľpa 2:32:09  
5 88 Katka Čiliaková,                               Janka Pavlovičová Jakub 4:07:76  
           
Výsledková listina - zmiešané páry
18. februára 2006
por. štartové číslo Meno a priezvisko Oddiel - team čas pozícia
1 58 Anna Remeselníková,                        Július Dúbravský Stres Zvolen 1:48:70  
2 38 Drábová,                                        Nosáľ B. Bystrica 2:12:55