Krňačkové preteky o putovný pohár starostu obce Kordíky - 3. ročník 
2. KOLO SLOVENSKÉHO POHÁRA 
OFICIÁLNA VÝSLEDKOVÁ LISTINA 
Technický delegát : Mgr.SelešMiesto : Kordíky
Riaditeľ pretekov : Chudíková JúliaDátum : 14.1.2006
Veliteľ tratí : Murgaš Vladimír
Zodpovedný tréner : Štart : 1000
Rozhodca : Hríbik IvanCieľ : 796
Štartové čísla : Biele na modrom
 
Počasie : slnečnoHd :  
Vzduch : Mm :  
Sneh : Mt :  
 
Kategória : Krňačky - mužiDĺžka trate : 1,0
Počet prihlásených účastníkov : 40
Klasifikovaných : 40
Neklasifikovaných : 0
 
Por.Št.č.PretekárRočníkKlubČasRozdielBodyVT
139Kováčik, Opremčák Jasienok Brezno 00:01:52:9200:00:00:000I  
234Čunderlík, Gregor Staré Hory 00:01:56:6600:00:03:7419,87I  
331Gura, Filipi Jakub 00:01:56:7100:00:03:7920,14I  
412Kamenský, Doboš Stres- ZV 00:01:56:9100:00:03:9921,2I  
532Seleš,Onderuf Stres- Zv 00:01:57:4900:00:04:5724,28I  
623Petrík, Štubňa Dolná Lehota 00:01:58:8500:00:05:9331,51I  
730Stríž, Stolár Stres- ZV 00:01:58:9900:00:06:0732,25I  
818Majer J.,Bartošík M. Team 37 00:02:02:7600:00:09:8452,28I  
946Hukel,Knapík Radvaň 00:02:02:8600:00:09:9452,82I  
1038Horváth, Matuška Stres - ZV 00:02:04:4900:00:11:5761,48II  
1114Hukel, Oťazík Radvaň 00:02:05:0400:00:12:1264,4II  
1244Selecký, Dráb Jakub 00:02:06:8600:00:13:9474,07II  
1317Tužinský, Štefánik Jakub 00:02:08:0200:00:15:1080,23II  
149Trmík,Hanko KUA chlapi 00:02:09:2100:00:16:2986,56II  
1526Stríž, Bíreš Stres- ZV 00:02:11:0200:00:18:1096,17III 
1640Ries,Hudeček Prievidza, Bystrica 00:02:12:9900:00:20:07106,64III 
1711Figluš, Honko Lopej 00:02:13:8300:00:20:91111,11III 
1825Očenáš, Vlček Sásová, Bystrica 00:02:15:5900:00:22:67120,46III 
1943Lauko, Kuric Stres- ZV 00:02:17:6200:00:24:70131,24III 
2042Hrčka,Babiak ZV- Stres 00:02:18:1800:00:25:26134,22III 
2147Dekrét, Kučerák Jasienok 00:02:18:2600:00:25:34134,64III 
2255Golian P., Golian J. Rohozná 00:02:19:5800:00:26:66141,66III 
2337Šarlino, Zajac SHP- Harmanec 00:02:21:2900:00:28:37150,74III 
2428Suja, Majer Čačín 00:02:22:0700:00:29:15154,89III 
2513Drábová, Nosál Bystrica 00:02:22:1700:00:29:25155,42III 
264Kuric, Bábeli Stres- ZV 00:02:22:8000:00:29:88158,77III 
2741Majer I., Bartošík J. Team 37 00:02:22:9400:00:30:02159,51III 
2848Kuric, Červinský Stres- ZV 00:02:23:0600:00:30:14160,15III 
292Hudec, Tomáš J. Podlavice 00:02:31:4500:00:38:53204,73  
3016Selecký, Čiliak Jakub 00:02:37:1400:00:44:22234,96  
313ČunderlíkJ.,Čunderlík M. B.Bystrica 00:02:39:0500:00:46:13245,11  
3252Frič, Jankovič Slimák Team 00:02:46:1500:00:53:23282,84  
3349Siman P., Sima I. Heľpa 00:02:46:3800:00:53:46284,06  
3456Paľovčík M., Paľovčík T. Strelníky 00:02:48:0400:00:55:12292,88  
3554Tichý, Kršiak Drink- Team 00:02:53:9500:01:01:03324,28  
367TriateľF.,Triateľ P. Jasienok 00:03:01:0000:01:08:08361,74  
3757Hlúbik,Ursíny Skubín 00:03:03:5200:01:10:60375,13  
388Petrík, Bíreš Dolný Harmanec, Sásová 00:03:23:6900:01:30:77482,31  
3922Lazár, Padúch Slimák Team 00:03:31:6600:01:38:74524,65  
4033Hudec, Otava Podlavice 00:04:11:4400:02:18:52736,03  
 
Kategória : Krňačky - ženyDĺžka trate : 1,0
Počet prihlásených účastníkov : 4
Klasifikovaných : 4
Neklasifikovaných : 0
 
Por.Št.č.PretekárRočníkKlubČasRozdielBodyVT
11Strížová, Černická Stres - ZV 00:01:58:6800:00:00:000I  
235Drábová, Selecká Kordíky, Jakub 00:02:20:0600:00:21:38108,09III 
321Čiliaková,Pischová Jakub 00:02:53:2100:00:54:53275,68  
424Vrbovská,Remeselníková Stres- ZV 00:03:20:3400:01:21:66412,84