Polomka Bučník
Krnačky  :  výsledková listina Muži
Dňa : 11.3.2006
Štart. Predný pretekár     Zadný pretekár     Obec Čas Poradie
číslo Priezvisko Meno st. / ml. Priezvisko Meno st. / ml.      
14 Kysucký Vladimír   Mak Marian   Heľpa 1:50,15 1
33 Selecký Stano   Dráb Martin   Jakub 1:52,68 2
23 Siman Pavol   Siman Vladimír   Heľpa 1:53,97 3
59 Seleš Braňo   Onderuf Peter   Stres Zvolen 1:56,86 4
7 Kamenský Milan   Doboš Ivan   Stres Zvolen 2:00,85 5
55 Bíreš Ľubomír   Petrík Ľubomír   Sásová D.Harmanec 2:01,27 6
98 Kohútik Zdeno   Petrík Vlado   D. Lehota 2:02,19 7
43 Stolár Martin   Stríž Ján   Stres Zvolen 2:02,24 8
61 Kováčik Pavol   Odremčák Roman   Jasienok 2:02,29 9
91 Mak Stano   Ďurica Cyril   Heľpa 2:03,83 10
19 Kuric Karol   Ľauko Jozef   Stres Zvolen 2:04,40 11
28 Čunderlík Jaroslav   Čunderlík Michal   Banská Bystrica 2:04,51 12
95 Hlavatý Ján   Bošeľa Marian   Šumiac 2:05,72 13
20 Kuric Rudko   Babeľa Jozef   Stres Zvolen 2:07,00 14
21 Kučerák Pavol   Dekrét Vladimír   Jasienok 2:07,33 15
44 Fajfer Jozef   Majer Ján   Strelníky 2:07,52 16
8 Horvath Tomáš   Líška Peter   Stres Zvolen 2:09,01 17
1 Baliak Martin   Hrčka Martin   Zvolen 2:09,03 18
75 Kán st. Jaroslav   Kán ml. Jaroslav   Jasienok 2:10,62 19
3 Selecký Stanislav   Čiliak Pavel   Jakub 2:11,36 20
100 Kuric Tomáš   Červinský Jozef   Stres Zvolen 2:11,51 21
36 Čunderlík Marián   Gregor Ľuboš   Staré Hory 2:11,86 22
37 Hudec Ján   Tomáš Ján   Podlavice 2:12,86 23
6 Duhan Erik   Bartoš Peter   Jasienok 2:13,13 24
66 Fonda Jozef   Žeravý Ján   Jasienok 2:13,16 25
89 Chovanec Milan   Turňa Peter   Prenos Brezno 2:13,74 26
51 Drábová Lucia   Nosáľ Miroslav   Banská Bystrica 2:14,62 27
73 Zluky Pavol   Stieranka Peter   Prenos 2:14,65 28
68 Siman Martin   Siman Matúš   Heľpa 2:16,08 29
17 Gura Igor   Filipi Zdeno   Jakub 2:20,18 30
52 Šišiak Miroslav   Caban Ján   Beňuš 2:20,62 31
41 Kalínová Ivana   Ursíny Miroslav   Podlavice 2:20,83 32
81 Paľovčík Michal   Paľovčík Tomáš   Strelníky 2:23,35 33
9 Žeravý Peter   Piliar Marek   Polomka 2:23,64 34
76 Tužinský Albert   Štefánik Emil   Žiar nad Hronom 2:29,00 35
96 Golian Ján   Šinger Michal   Rohozná 2:37,86 36
86 Zimerman Alfréd   Kanát Peter   Banská Bystrica 2:39,79 37
34 Divok Ján   Ľupták Ján   Braväcovo 2:44,76 38
13 Žilíková Anna   Trajteľ Peter   Jasienok 2:48,05 39
69 Červinský Jozef   Kuric Anton   Stres Zvolen 2:48,34 40
72 Koritiak Marek   Jargan Marek   P. Polhora 3:33,70 41
74 Suja Jozef   Majer Martin   Čačín 3:45,24 42
Polomka Bučník
Krnačky  :  výsledková listina Ženy
Dňa : 11.3.2006
Štart. Predný pretekár     Zadný pretekár     Obec Čas Poradie
číslo Priezvisko Meno st. / ml. Priezvisko Meno st. / ml.      
12 Strížová Mária   Červínska Zuzana   Zvolen 2:05,59 1
84 Drábová Jaroslava   Selecká Dana   Jakub 2:10,57 2
4 Romňáková Stanislava   Beňová Ľubica   St. Hory 2:16,12 3
46 Pavlovičová Jana   Čiliaková Katarína   Jakub 2:22,97 4
50 Kysucká Adriana   Maková Beata   Heľpa 2:32,89 5
32 Vrbovská Zuzana   Remeselníková Anna   Stres Zvolen 2:37,70 6