Slovenský pohár - výsledková listina 2006
MUŽI
Por.č. Meno Priezvisko Meno Priezvisko Obec Heľpa Kordíky Jasienok Donovaly Ľubietová P.Polhora Beňuš Kráľ. Hoľa Polomka Spolu Odrátané Body
1 Jozef Fajfer Ján  Majer Strelníky x x 30 30 30 x 14 30 5 139 0 139
2 Marián Mak Vladimír Kysucký Heľpa x x 15 25 14 x 30 21 30 135 0 135
3 Vladimir Siman Pavol Siman Heľpa 19 x 13 14 x 10 21 17 21 115 -10 105
4 Stanislav Selecký ml. Martin Dráb Jakub x 9 21 x x 19 x 25 25 99 0 99
5 Lubomír Petrík Lubomír Bíreš Sásová-B.Bystrica 21 o 19 17 15 x 9 12 15 108 -9 99
6 Rudolf Kuric Jozef Babeľa STRES Zvolen x o 25 21 8 x 15 11 7 87 0 87
7 Pavol Kováčik Roman Opremčák Jasienok o 30 10 x 12 13 6 o 12 83 0 83
8 Marián Ćunderlík Ĺuboš Gregor Staré Hory x 25 7 8 3 17 17 6 o 83 -3 80
9 Vladimir Dekrét Pavol Kučerák Jasienok 17 o 17 x 25 x 12 o 6 77 0 77
10 Martin Babiak Ĺubomír Hrčka STRES Zvolen 11 1 x 15 10 25 11 x 3 76 -1 75
11 Branislav Seleš Peter Onderuf STRES Zvolen x 17 6 o 7 x 13 13 19 75 0 75
12 Jaroslav  Kán ml. Jaroslav Kán st. Jasienok 2 x 5 x x 30 25 o 2 64 0 64
13 Milan Kamenský Ivan Doboš STRES Zvolen x 19 o 12 1 x 1 14 17 64 0 64
14 Ján Stríž Martin Stolár STRES Zvolen x 14 4 5 19 x o x 13 55 0 55
15 Cyril Durica Stanislav Mak Heľpa 13 x 2 11 x x 5 7 11 49 0 49
16 Marián Bošeľa Ján  Hlavatý Śumiac 3 x o o 13 9 o 15 8 48 0 48
17 Peter Figľuš Jozef Honko Lopej x 4 o x 9 12 o 19 x 44 0 44
18 Zdeno Filipi Igor Gura Jakub o 21 11 x x x o 10 o 42 0 42
19 Karol Kuric Jozef Lauko STRES Zvolen 8 2 x 10 6 x 4 o 10 40 0 40
20 Jozef Gonda Karol Śtulajter Jasienok 14 x 3 x x 15 o o x 32 0 32
21 Marián Mak Vladimír Hronček Heľpa 30 x x x x x x x x 30 0 30
22 Stanislav Selecký ml. Stanislav Selecký st. Jakub 9 x x x 17 x x x x 26 0 26
23 Matrin Źabka Vladimír Kysucký Heľpa 25 x x x x x x x x 25 0 25
24 Vladimir Petrík Ivan Śtubna Dolná Lehota x 15 o 9 o x x x x 24 0 24
25 Radoslav Očenáš Martin Vlček Sásová-B.Bystrica x 3 14 4 o x 2 x x 23 0 23
26 Peter Trajteľ František Trajteľ Jasienok o o o o o 3 19 x x 22 0 22
27 Vladimir Petrík Zdeno Kohutik Dolná Lehota x x x x x x 8 x 14 22 0 22
28 Peter Čilík Marián Jasenský Turecká x x x x 21 x x x x 21 0 21
29 Milan Kamenský Ján  Stríž STRES Zvolen x x x x x 21 x x x 21 0 21
30 Stanislav Seleckýst Pavol Čiliak Jakub x o 9 2 o x x 9 1 21 0 21
31 Jaroslav  Čunderlík Michal Čunderlík Banská Bystrica  x o o o x x 7 5 9 21 0 21
32 Tomáš Kuric Jozef Červinský STRES Zvolen 5 o 1 6 2 7 o x o 21 0 21
33 Milan Chovanec Peter Stieranka Premost Brezno x x x 19 x x x x x 19 0 19
34 Pavol Zlúky Peter Stieranka Č.Balog-Brezno x x o x x 6 10 o o 16 0 16
35 Marián Mak ml. Štefan Koreň Heľpa 15 x x x x x x x x 15 0 15
36 Tomáš Horváth Filip Matuška STRES Zvolen x 11 o o o 4 x o x 15 0 15
37 Miroslav Hukel Tibor Oťazík Radvaň x 10 x o 5 x x x x 15 0 15
38 Vladimir Kysucký Stanislav Mak Heľpa x x x x x 14 x x x 14 0 14
39 Michal Paľovčík Tomáš Paľovčík Strelníky x o o 13 o x o o o 13 0 13
40 Ján Majer Marián Bartošík Team 37 x 13 o x x x o x x 13 0 13
41 Jozef Ries Vladimír Hudeček Prievidza-B.Bystrica x 5 8 o x x x o x 13 0 13
42 Marek Hukel Martin Knapík Radvaň x 12 o o o x x x x 12 0 12
43 Ľubomír Hrčka Karol Kuric STRES Zvolen x x 12 x x x x x x 12 0 12
44 Milan Chovanec Pavol Šaling Štiavnička-Podbrezová 12 x o x x x x x x 12 0 12
45 Peter Felner Marek Tokár Ľubietová x x x x 11 x x x x 11 0 11
46 Karol Kuric Lukáš Bulla STRES Zvolen x x x x x 11 x x x 11 0 11
47 Ján Kožička Martin Ševčak Šumiac 10 x x x x x x x x 10 0 10
48 Martin Siman ml. Matúš Siman ml. Šumiac x x x x x x x 8 o 8 0 8
49 Stanislav Selecký Jozef Ries Jakub-Prievidza x x x x x 8 o x x 8 0 8
50 Albert Tužinský Emil Štefánik Jakub-Žiar nad Hronom o 8 o o x o o o o 8 0 8
51 Trmík Hanko KUA chlapi x 7 x 1 x x x x x 8 0 8
52 Pavel Vlk Stanislav Mak Č.R - SR x x x 7 x x x x x 7 0 7
53 Ján Golian Peter Golian Rohozná 7 x x x x x x x x 7 0 7
54 Ivan Doboš Peter Líška STRES Zvolen 6 x x x x x x x x 6 0 6
55 Miroslav Stríž Pavol Bíreš Sliač x 6 x x x x x x x 6 0 6
56 Vladimir Petrík Martin Záhradník Dolná Lehota x x x x x 5 x x x 5 0 5
57 Tomáš Horváth Peter Líška STRES Zvolen x x x x x x x x 4 0 4 4
58 Milan Chovanec Peter Turňa Premost Brezno x x x x x x x 4 o 4 0 4
59 Peter Filipi Zdeno Filipi Jakub x x x x 4 x x x x 4 0 4
60 Peter Žeravý Michal Siman Polomka 4 x x x x x x x x 4 0 4
61 Peter Golian Ján  Golian Rohozná x o o o o 1 3 o x 4 0 4
62 Gura Igor Peter Filipi Jakub x x x x x x x 3 x 3 0 3
63 Adrián Zajac František Štefanec SHP Harmanec o o o 3 o x x x x 3 0 3
64 Ján Stríž Anton Kuric STRES Zvolen x x x x x x x 2 x 2 0 2
65 Milan Chovanec Pavol Šaling Premost Brezno x x x x x 2 o x x 2 0 2
66 Ivan Majer Ján  Bartošík Team 37 x o x x x x o 1 x 1 0 1
67 Jozef Suja Martin Majer Čačín 1 o o x x x x x o 1 0 1
68 Peter Bartoš Erik Duhán Jasienok o x o x x o o o o 0 0 0
69 Janko Tomáš Janko  Hudec - najstr.pos. Podlavice o o x o o o o o o 0 0 0
70 Ján Divok Ján  Ľupták Bravacovo o x x x x o o o o 0 0 0
71 Peter Žeravý Marek Piliar Polomka x x o x x o o o o 0 0 0
72 Marek Jargan Felix Veverka Pohronská Polhora x x x o o o o x x 0 0 0
73 Miroslav Šišiak Ján  Caban Beńuš o x o x o o o o o 0 0 0
74 Ján Hudec Martin Otava Podlavice o o x x x x x x x 0 0 0
75 Peter Jankovič Vladimír Haviar Medzibrod o x x x x x x x x 0 0 0
76 Martin Stolár Jozef Babaeľa STRES Zvolen o x x x x x x x x 0 0 0
77 Pavol Čiliak Peter Onderuf STRESZV-Jakub o x x x x x x x x 0 0 0
78 Pavol Nosko Ivan Tary Krupina-Brezno x x o x o x x x x 0 0 0
79 Peter Hlúbik Miroslav Ursíny Skubín x o x o o x x x x 0 0 0
80 Peter Lazár Ľubomír Padúch Slimák team x o x o o x x x x 0 0 0
81 Miroslav Tichý Ivan Kršiak Drink team x o o x x x x x x 0 0 0
82 Marián Bartošík Ján  Bartošík Môlča x x o x o x x x x 0 0 0
83 Milan Turčan Leoš Turčan Ľubietová x x x o o x x x x 0 0 0
84 Igor Halka Jaroslav Kršteník Jasienok x x o x x x o x x 0 0 0
85 Miroslav Baliak Miroslav Pôbiš Beńuš o x x x x x x x x 0 0 0
86 Milan Tutčan Miloš Turčan Podkonice o x x x x x x x x 0 0 0
87 Pavol Benčík Milan Stankovič Brezno-Mazorník x x o x x x x x x 0 0 0
88 Miroslav Hukel Michal Šmelko Radvaň x x o x x x x x x 0 0 0
89 Peter Filipi Ján  Švantner Jakub x x o x x x x x x 0 0 0
90   Orlin   Pracher Brezno x x o x x x x x x 0 0 0
91 Jozef Gonda ml Michal Kozák Jasienok x x o x x x x x x 0 0 0
92 Milan Turčan Vladimír Vízner Ľubietová x x o x x x x x x 0 0 0
93 Peter Jankovič Jaroslav Frič Medzibrod x x o x o x x x x 0 0 0
94 Roman Králik Ivan Lopušný Mýto p.Ďumbierom x x o x x x x x x 0 0 0
95 Pavol Siman ml. Ivan Siman Heľpa x o x x x x x x x 0 0 0
96 Pavol Funiak P. Čunderlík Turecká-St.Horyx x x x o x x x x x 0 0 0
97 Peter Jankovič R. Frič Slimák team x o x x x x x x x 0 0 0
98 Ján Lehocký Mário Klimek Banská Bystrica  x x x x x x o x x 0 0 0
99 Sládeček Lagovský Banská Bystrica  x x x x x x o x x 0 0 0
100 Radovan Suja Tibor Alberti Michalová x x x x x o x x x 0 0 0
101 Jozef Faško Svatozár Slivka Valaská-Pltník x x x x x o x x x 0 0 0
102 Peter Prochádzka Rudolf Prochádzka Valaská-Pltník x x x x x o x x x 0 0 0
103 Radoslav Gonda Martin Donoval Valaská-Pltník x x x x x o x x x 0 0 0
104 Lukáš Mutńan Andrej Slivka Pohronská Polhora x x x x x o x x x 0 0 0
105 Ján Švantner Miroslav Čerchmánek Poniky x x x x o x x x x 0 0 0
106 Zdenko Majer Ján  Majer Strelníky x x x x o x x x x 0 0 0
107 Pavol Berčík Milan Stankovič Brezno-Mazorník x x x x o x x x x 0 0 0
108 Ján Matula Miroslav Tatarik Strelníky x x x x o x x x x 0 0 0
109 Dušan Čief Ľudovít Majer Strelníky x x x x o x x x x 0 0 0
110 Peter Jasenský Marián Jasenský Turecká x x x x o x x x x 0 0 0
111 Jozef Gonda Michal Kozák Jasienok x x x x o x x x x 0 0 0
112 Ondrej Smutný Slavomír Smutný Očovskí bačovia x x x o x x x x x 0 0 0
113 Kačáni Melich Málinec x x x o x x x x x 0 0 0
114 D. Daubner R. Daubner Donly-Donovaly x x x o x x x x x 0 0 0
115 Miroslav Pôbiš Van Der Vesthausen Beńuš-JAR x x x x x x o x x 0 0 0
116 Adrian Zajac Radoslav Kietžuch SHP Harmanec x x x x x x o x x 0 0 0
117 René Faško František Repčiak Beńuš x x x x x x o x x 0 0 0
118 René Faško Mikuláš Šperka Beńuš x x x x x x o x x 0 0 0
119 Michal Citterberg Ján  Ľupták Bratislava x x x x x x o x x 0 0 0
120 Rastislav Michalko Ľubomír Stieranka Jasienok x x x x x x o x x 0 0 0
121 John van Balderen Kyle van Balderen Dánsko-Írsko x x x x x x o x x 0 0 0
122 Adrián Zajac Ján  Latinák SHP Harmanec x x x x x x x o x 0 0 0
123 Jozef Červinský st. Anton Kuric STRES Zvolen x x x x x x x x o 0 0 0
124 Marek Jargan Marek Korytiak Pohronská Polhora x x x x x x x x o 0 0 0
125 Alfréd Zimmerman Peter Kanát Banská Bystrica  x x x x x x x x o 0 0 0
126 Ján Golian Michal Šinger Rohozná x x x x x x x x o 0 0 0
127 Jozef Gonda Ján  Žeravý Jasienok x x x x x x x x o 0 0 0
128 Svatozár Slivka p. Halász Valaská-Pltník x x x x x x x o x 0 0 0
129 Stanislav Kožička Marian Duraj Šumiac x x x x x x x o x 0 0 0
130 Vladimir Hronček   Koreń Heľpa x x x x x x x o x 0 0 0
131 Jaroslav  Majer I. Bartošík Banská Bystrica  x x x x x x x o x 0 0 0
ŽENY
Por.č. Meno Priezvisko Meno Priezvisko Obec Heľpa Kordíky Jasienok Donovaly Ľubietová P.Polhora Beňuš Kráľ. Hoľa Polomka Spolu Odrátané Body
1 Zuzana Červinská Mária Strížová STRES Zvolen x 30 25 17 30 30 30 30 30 222 -42 180
2 Jaroslava Drábová Dana Selecká Jakub x 25 30 25 25 25 x 21 25 176 -21 155
3 Adriana Kysucká Beáta Maková Heľpa 25 x 19 30 21 21 19 19 17 171 -36 135
4 Zuzana Vrbovská Anna Remeselníková STRES Zvolen x 19 21 x 17 19 x 15 15 106 0 106
5 Stanislava Romańáková Ľubica Beńová Stare Hory x x x 19 x x 25 25 21 90 0 90
6 Katarína Čiliaková Ingrid Pischová Jakub 30 21 17 x x x x x x 68 0 68
7 Katarína Čiliaková Janka Pavlovičová Jakub x x x x x x 17 17 19 53 0 53
8 Katarína Čiliaková Janka Chudíková Jakub x x x 21 x x x x x 21 0 21
9 Lucia Drábová Dana Selecká Jakub x x x x x x 21 x x 21 0 21
10 Katarína Čiliaková Janka Čiliaková Jakub x x x x 19 x x x x 19 0 19
11 Slávka Wágnerová Zuzana Slivková Valaská-Pltník x x x x x 17 x x x 17 0 17
12 Eva Dutková Anna Štefanovská Ľubietová x x x x 15 x x x x 15 0 15
13 A. Hlaváčiková M. Vasilová Šumiac x x x x x x x 14 x 14 0 14
Legenda: o - nebodoval
  x - nezúčastnil sa